HYUNDAI VALOUŠEK má novou ambasadorku – JITKU BOHO!

Jitka Boho je zpěvačkou, maminkou, manželkou, bývalou MISS 2010 a nově i soutěžící v TV show Tvoje Tvář má známý hlas. Jsme poctěni, že si vybrala nás jako partnera pro cesty a zároveň se na konci srpna stala Ambasadorkou HYUNDAI VALOUŠEK. Věříme, že jí nový vůz i30 combi v barvě White Sand, kterou si vybrala, bude dělat radost a s celou rodinou najedou mnoho šťastných kilometrů. Zároveň Vám budeme přinášet osobní recenze paní Boho na nový rodinný praktický vůz a to nejen od samotné Jitky, ale i od jejího manžela Lukáše Boho. Vše s Vámi budeme sdílet přes náš YB kanál. „Jsme rádi, že jsme navázali spolupráci s tak úspěšnou a inspirativní ženou, jakou je Jitka. Její rodina, včetně roztomilé dcery Rosalie, je okouzlující", říká jednatelka HYUNDAI VALOUŠEK Alena Malčánková. „Nejen, že jsme poznali úžasné lidi, ale zároveň můžeme o to více fandit každou sobotu Jitce při jejích vystoupeních. Vítězství prvního kola si zasloužila!" Sledujte náš web, kde Vám budeme přinášet zbrusu nové informace, recenze a možná se i dočkáte osobního setkání s Jitkou. Doufáme, že se Vám náš nový směr bude líbit a zastavíte se u nás na možnou projížďku či zapůjčení. A pokud stále váháte, jaký rodinný a prostorný vůz si pořídit, už nemusíte. Nová i30 combi je jasnou volnou a u HYUNDAI VALOUŠEK vám s výběrem a zaškolením moc rád pomůže, máme za sebou skvělý tým s 25ti letou tradicí.  Veškeré vozy si je možné zapůjčit, proto neváhejte a přijeďte do HYUNDAI VALOUŠEK! Rádi se o Vás postaráme. A že autům nerozumíte? Nevíte na co se ptát? Od toho jsme zde my, poradíme Vám a vybereme ten nejlepší vůz šitý přímo na míru!

Běhali jsme pro dobrou věc

Již tradičně se podílíme na organizaci a zároveň jsme nadšenými účastní BĚHU PRAHY 11, jehož výtěžek jde ve prospěch SOS dětských vesniček. Chcete běžet příší rok s námi ? Více o běhu se dozvíte na www.behpraha11.cz

 

PLAVILI JSME SE PO VLTAVĚ

Je všeobecně známé, že mezilidské vztahy významně ovlivňují podnikatelské prostředí. Budovat dobré vztahy ve firmě a s obchodními partnery je klíčovým cílem každé kvalitní společnosti. U Valouška tomu není jinak. V pátek 24. listopadu jsme vypluli po Vltavě krásnou lodí Czechia, která nás provezla okolo těch nejromantičtějších míst v Praze. A bylo se na co dívat! Plavbu jsme zahájeli z nástupiště Na Františku v 19 hodin a čekaly nás 2 hodiny příjemné neformální zábavy, pohodové atmosféry a milého zážitku. Celým večerem nás provázela naše úžasná ambasadorka, Jitka Boho. Začalo se krátkým proslovem k hostům a společně s Alenou Malčánkovou, jednatelkou Hyundai Centrum Valoušek bylo zahájeno. Neuplynulo ani 30 minut a hosté si mohli vychutnávat nejen bohatý a chutný raut, ale také krásný komorní koncert, v podání právě naší ambasadorky Jitky Boho, kterou doprovázel její manžel, hudebník Lukáš Boho.

"Vážíme si každého zákazníka a zaměstnance, proto doufám, že si všichni užili plavbu stejně tak jako já", říká Alena Malčánková. "Jsme rádi, že našich obchodních partnerů a zaměstnanců dorazila necelá stovka a věříme, že jsme všem zpříjemnili předvánoční shon. Je štěstím, když Vám spolupráce funguje a klienti jsou Vaším hnacím motorem. S mnoha našimi klienty nás už také pojí letité přátelské vztahy", dodává.

Plavbě přálo také počasí a umocnilo překrásné výhledy na historickou Prahu. Přeci jen, podpolouvat majestátní Karlův Most je opravdu parádní podívaná. Doufáme, že příští rok plavbu zopakujeme a sejdeme se opět za rok minimálně v takto silném počtu.Děkujeme všem klientům za důvěru, kterou do nás vkládají a slibujeme, že nepolevíme ani v roce 2018. Když Hyundai, tak Valoušek!

Líbí se vám naše značka ?

Podívejte se na akční nabídku našich vozů :)

Jste majitelem vozu Hyundai ?

Podívejte se na nabídku našeho servisu :)

Jste naším zákazníkem ?

Sledujte jaké se chystají programy pro naše vážené zákazníky a bavte se s námi :)

O všech programech se dozvíte na našem webu, facebooku, instagramu i youtube :)


Kontaktní formulář

Údaje označené * jsou povinné